Hogwarts school of Witchcraft and Wizardry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts school of Witchcraft and Wizardry

I will only truly have left this school when none here are loyal to me. Help will always be given at Hogwarts to those who will ask for it.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava



Trenutno še ni nobenega dogodka.



Gryffindor: 0
Slytherin: 0
Hufflepuff: 0
Ravenclaw:0




Mesec: September
Vreme: vetrovno, rahlo oblačno
Temperatura: 15 stopinj






Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore - headmaster
Minerva McGonagall - headmistress




Zasnova foruma in ideja je last
Albusa Dumbledorja. Forum je prav tako vsebinsko uredil.

Prosimo, da vsebine foruma in grafiko ne kopirate, saj je bilo v to vloženo veliko dela.


Naša pasica:

 Room of Requirement Bradavicarkapasica2

Prijatelji:

 Room of Requirement Untitled-19

 Room of Requirement Vafa

 Room of Requirement Zezzwzwz



 

  Room of Requirement

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Albus P.W.B. Dumbledore
Admin
Admin
Albus P.W.B. Dumbledore


Število prispevkov : 175
Join date : 03/08/2012
Age : 27
Kraj : Hogwarts school of Witchcraft and Wizardry

 Room of Requirement Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Room of Requirement    Room of Requirement Icon_minitimeSob Avg 04, 2012 9:15 am

Ena izmed najčarobnejših prostorov na Bradavičarki je definitvno Sobana Kar Želite To Dobite ali Zdaj Je, Zdaj Je Ni. Da vstopite vanjo se morate trikrat sprehoditi mimo skritih vrat in v mislih izgovoriti svojo željo, kakšna naj bo sobana. Le ta se potem spremeni točno v to, pa naj bo stranišče ali pa prostor za vadbo urokov.
Nazaj na vrh Go down
https://hogwartsacademy.slovenianforum.com
Gost
Gost




 Room of Requirement Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Room of Requirement    Room of Requirement Icon_minitimeSob Avg 18, 2012 11:36 pm

    Začudila se je ob njenem navdušenem nasmehu, saj je bila sama ponavadi precej bolj hladna. Ampak tokrat ji je nasmeh ugajal, zato ji je nasmeh vrnila. "Sama raje igram quidditch, kot pa da bi prešla na ostale športe. Nikoli nisem razumela kako si lahko navdušena nad ostalimi športi, če pa imamo quidditch." ji je odvrnila, ter pogledala proti svojemu temnolasemu maserju. Zdel se ji je od nekod znan, ampak ni še mogla določiti točno od kje. "Verjamem, takšne izklesane ljudi na bradavičarki najdeš zelo malo. Premalo, za moj okus. Škoda ker tale dva maserja nista iz pravega mesa in krvi." je še dodala, ter zopet poželjivo pogledala proti svojemu maserju. Od nekdaj so ji bili temnolasci bolj všeč od svetlolascev. Nekaj na njih je bilo, kar je bilo Ashlynn všeč in jih je vedno rada pogledala. "So ti všeč svetlolasci?" je Ashlynn med vprašanjem privzdignila obrv, nato pa se še sama zleknila na maserno mizo. Pomignila je maserju, katerega imena ni vedela, naj se približa in začne. Ampak še preden se jo je lahko dotaknil, ga je ustavila, ter mu dejala: "Imaš mogoče toplo stopljeno čokolado? Masaža z njo bi mi bila zelo všeč." Kot nalašč se je v sobi pojavila skodelica s toplo čokolado in maser je prelil čokolado na njen hrbet, ter začel s krožnimi gibi. Od užitka je Ashlynn glasno zavzdihnila. Ob Morganinem omembi Vanityjevega imena pa se je zdrznila in glavo obrnila tako, da je lahko s pogledom ošinila maserja. Zares je bil podoben tistemu gryfondomcu. Maser se ji je nasmehnil, Ashlynn pa je pogled hitro odvrnila, ter pogledala Morgano. "Zato pa mi je bil tako znan. Očitno se sobana KŽTD igra z mano neko podlo igro." ji je zamrmrala, ter zopet zaprla oči, ko je maser spet začel krožiti s svojimi čarobnimi rokami. "Si si uspela v tem šolskem letu že najti kakšnega fanta,s katerim si se zapletla?" jo je na koncu vprašala, še vedno z zaprtimi očmi. "Moram priznati, da so bunkeljni na svoje telo veliko bolj pozorni kot čarovniki. Kar veliko jih ima lepo izklesano telo, ne pa kot čarovniki, med katerimi je izklesano telo z mišicami redkost. Kakšna škoda."



joj oprosti za tale zmazek, brez pravih idej res -.-"
Nazaj na vrh Go down
Morgan Aurora Elite
Slytherin
Slytherin
Morgan Aurora Elite


Število prispevkov : 15
Join date : 18/08/2012
Age : 29
Kraj : Hogwarts school of Witchcraft and Wizardry

 Room of Requirement Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Room of Requirement    Room of Requirement Icon_minitimeNed Avg 19, 2012 12:22 am

    Po dolgem času je bilo zopet lepo videti Ashlynn nasmeh. Kot spolzgadovka se ni nikoli res nasmehnila, njen obraz je bil večino časa popoln hlad. Morgan je to občudovala. Hladnost, neizraznost. Ob tem pa je pozabila, da ima sama verjetno najbolj neizrazen in najbolj čustven obraz ob enakem času. ''Dolga zgodovina, Ash.'' Je pojasnila z zamahom roke. ''Imela sem prečudovito vzornico, čistokrvno mlado čarovnico po imenu Lillian, ki me je varovala od mojih štirih let naprej, mislim da.'' Se je za trenutek prekinila in prav tako svojega maserja ter prijateljici pokazala tattoo na njeni desni roki, notranji strani desne roke, če smo natančni. ''To je ona.'' Je dodala z nasmehom, in čeprav bi večina ljudi zmeraj znova planila v jok, ker je pač nekoga posebnega izgubila, se je Morgan le nasmehnila. Bila je vesela, da je sploh imela te ljudi v svojem življenju. ''Bila je prava dama, mlada ženska.'' Je nadaljevala, prav tako pa pomignila maserju, da lahko nadaljuje. ''Zmeraj mi je pravila, da ljudi ne smeš razlikovati, kako jih boš spoštoval, je pa tvoja odločitev. In ker je moja vzornica, sem tako si tudi vbila v glavo. Ljudi ne razlikujem, vendar jih ločim le po mojem spoštovanju do njih. Tako na primer imam nekaj manj spoštovanja do bunkeljnev. Vendar njihovi športi so me prevzeli. Že od petih let naprej sem trenirala balet. To je nekakšen eleganten ples. Zato tudi imam takšne noge, trebuh in rit. Marsi katera mi jih zavida, kolikor sem seznanjena.'' Se je zasmejala, ko je pogled vrgla na svoje telo. ''Ko sem prišla sem, sem posledično balet nehala trenirati. A zdaj treniram boks. Za roke.'' Je dodala. ''Pa tečem, in podobno. Saj ne rečem, obožujem quidditch. A zanimivo, kako boljši so bunkeljski športi.'' Je skomignila in glavo naslonila na blazino, gledajoč Ashlynn. ''In ljudi v formi ne najdeš skoraj nikjer. Tako kot sta ta-le dva. Saj so lepe postave, a ta dva sta precej ekstra, kajne? Enostavno preleni smo, čarovniki, za fitnes. Stavba, v kateri so uteži, tekoči trak in podobne stvari. Tam trenirajo bunkeljni in se potijo, kar pa se odplača na njihovem videzu.'' Je z zanimanjem povedala. Rahlo je zastokala, ko je njen maser imenovan Red pritisnil na določeno točko, kjer jo je zares bolelo. Hvaležno mu je namenila sladek pogled. ''Oh, raje imam rdečelasce, črnolasce in rjavolasce. Čeprav so nekateri svetlolasci izjemno privlačni. Ampak če misliš tegale tu - ne, to ni moški po mojem okusu. To je moj dober prijatelj Red. Odličen maser.'' Se je zasmejala in ga pogledala. ''Pa še v postelji ni slab. Ne bom zanikala, da sem ga že poskusila. Odlično zna uporabljati pripomočke, kot so čokolada, smetana in podobne stvari.'' Naredila je premor, njene oči pa so se igrivo zaiskrile:''Mogoče bi si morala v tem šolskem letu dobiti maserja.'' Je hkrati tudi odgovorila na Ashlynno vprašanje. Nasmešek je izginil z obraza in spet je prevladal njen brezizrazni obraz. ''Ampak iskreno, nekoga bi si želela ob strani to šolsko leto. Pa ni važno, če je gryffindomec. Ali mogoče drznvraanec. Samo da ne bo hufflepuffec. Preveč prijazni zame, čeprav sem verjetno najbolj prijazna spolzgadovka kar jih je bilo in kar bodo.'' Se je namrdnila. ''Ampak mojo odprtost in komunikativnost ljudje tako radi naivno zamenjajo za prijaznost.'' Je zavila z očmi in se nasmehnila. ''Včasih je to dobro, včasih pomaga pri manipulaciji, izkoriščanju. Če že potrebuješ to.'' Se je Morgan razgovorila. Pa saj je bilo znano, da njena usta nikdar niso tiho, če ne prie do skrivnosti. Kaj bi potem lahko drugi pričakovali? Da bo tiho, pridno poslušala? Čeprav je imela drugačen sloves kot je v resnici bila; sloves pridne punce, je le malo ljudi od vseh njenih >prijateljev< vedelo, kakšna je v resnici. Sem pa imela dober zgled, priznam.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




 Room of Requirement Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Room of Requirement    Room of Requirement Icon_minitimeNed Avg 19, 2012 2:14 am

    Mirno je poslušala Morgan pri njeni razlagi, saj je vedela, da je spolzgadovka kar precej komunikativna. Precej nenavadno za spolzgadovko. Ampak saj pa ni mogla reči, da tudi sama ni bila zgovorna. Dejansko je bila vse prej kot tiha. "Sama ne poznam nobenega drugega športa, razen quidditcha. Bunkeljske športe mi noben ni predstavil, saj smo iz čistokrvne družine in se z buneklji ne mešamo. Ampak teli športi kot praviš, se slišijo super." je priznala, kljub temu da ni bila privrženka bunkeljov in se jih je že na daleč izogibala. Maser je na njeno telo prelil novo dozo tople čokolade, zato je Ashlynn ponovno od užitka odobravajoče zavzdihnila. "Ja ampak škoda, da na tej šoli ni kaj preveč primernih osebkov za osebne maserje. Izbor je precej reven." ji je še dejala in oči zopet zaprla. Poznala je le nekaj res seksi moških osebkov na šoli - trije iz spolzgada, en iz drznvraana, ter dva iz gryfondoma. Tu pa se je nabor že končal. Rada pa je opazovala bunkeljne v bunkeljskem predelu Londona, saj so se mimo sprehajali takšni fanti, da so bili prava paša za oči. Le škoda, ker niso bili čarovniškega porekla. "Niti mi ne omenjaj hufflepuffovcev. En tip iz sedmega letnika je skakal okoli mene in mi govoril zares tiste osladne stvari, katerim niti najmanj nisem verjela. Mislil je, da me bo kar tako naskočil." je zagodrnjala ob tej misli, ko se je spominjala tega dogodka. Ni marala, da ji fantje govorijo osladne stvari, ki so lahko daleč od resnice. En navaden kompliment je dovolj, saj ni dajala veliko na besede. Prav tako pa je bila tudi prepričana, da fantje tako ali tako razmišljajo samo s spodnjim delom glave. "Tudi nad mano so nekateri ljudje presenečeni, ko se do njih obnašam v meri normale in se na njih ne zdiram. Ampak po drugi strani, zakaj pa bi se? Če mi ne dajo razloga, da bi se drla nanje in bila vsa zadirčna, pač ne bom. Drugo je, če me razdražijo. Čarovniki so preveč omejeni da bi videli, da spolzgadovci nismo samo neke zvite kače, ampak da premoremo tudi nekaj pameti in veliko ostalih lastnostni, ne pa samo zahrbtnost, zvitost in tekmovalnost." se je zdaj razgovorila ona, saj so jo takšni omejeni ljudje kar precej spravljali ob živce. Zanjo so bili nerazviti, stereotipni osebki, ki si ne zaslužijo dihati enakega zraka kot ona in kaj šele živeti na tem planetu. "Drznvraance imajo za inteligentne osebe, ampak svojo inteligentnost izrabljajo za branje knjig in za druge bedarije. Namesto da bi svojo inteligenco uporabljali v praksi in za boljše namene." je še na koncu dodala, ter se posvetila občutku maserjevih rok na svojem golem telesu.
Nazaj na vrh Go down
Morgan Aurora Elite
Slytherin
Slytherin
Morgan Aurora Elite


Število prispevkov : 15
Join date : 18/08/2012
Age : 29
Kraj : Hogwarts school of Witchcraft and Wizardry

 Room of Requirement Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Room of Requirement    Room of Requirement Icon_minitimeNed Avg 19, 2012 5:09 am

    ''Precej zanimive športe imajo, resno. In skoraj vsakega, ki ga greš trenirat, dobiš seksi postavico.'' Se je namuznila in z pogledom ponovno šinila k svojemu maserju. Mogoče bi lahko...kasneje? Vendar takrat je v sebi začutila globoko praznino. Ne. Si je rekla in se zmedeno zabuljila v maserja Reda. Mogoče bi si pa res morala dobiti nekoga. Čisto zares. Zdaj se je zmedeno nasmehnila in obrnila nazaj k Ashlynn:''Ampak pozorno, ne govorim o bunkeljnih, ampak o tem, kaj so si izmislili. Sicer jih ne najbolje razumem, a zgleda, da lahko dobro živiš tudi brez palic.'' Je rekla in skomignila, Red pa je spet pritisnil na takšno točko, da je zasopla. Olje se je zdaj segrelo in počasi ji ga je maser zlil od tilnika po sredini hrbta do hlačk. Začutila je toplino na tistem mestu in zadovoljno zamrmrala, nato pa so nežne in hkrati grobe roke spet se lotile svojega dela in razmazale toplo olje po njenem hrbtu in nežno masirale.
    ''Glede izbora se pa strinjam. Veš, resno premišljujem, da bi imela resno zvezo. Ljubezen mi ne bi škodila, niti mojemu videzu.'' Se je zasmejala. ''Mogoče se bom te naslednje dneve vrtela v Vanityevi družbi in spoznala nekaj novih fantov.'' To sploh ni slaba ideja. Na omembo hufflepuffovcev je le prikimala. Nekateri so se tako osladno prijazno vrteli okoli deklet, in jih skušali omrežiti z svojim čarmom in prijaznimi besedami, nakladanjem. Čeprav je Morgan verjela, da so bili prav oni tisti, ki so največ govorili resnice, vseeno ni marala preveč komplimentov. Njen fant bi ji moral postavljati izzive, meje, ji dajati vedeti, da je on glavni. Ne da ga bo premagala, ko se bosta prerivala, čisto za šalo. Namrdnila se je, a hitro popravila izraz, ko je maser splezal na mizo, se spustil na kolena, za katera je ostalo prostor ob strani mize in začel bolj intenzivno in seksapilno masirati.
    ''glede spolzgadovcev se popolnoma strinjam. Nismo le zvite kače, polne arogantnosti in tekmovalnosti.'' Je zavihala ljubek nosek in se takoj zatem nasmehnila. ''Čeprav morava priznati, so to najine najboljše lastnosti.'' Iz njenega grla je prišel smeh. Opazila je, da je Ashlynn malo pospešila tempo govorjenja, verjetno zato, ker je bila razburjena nad vsemi tistimi ljudmi tam zunaj, ki so brez glave se sprehajali naokoli. V pomenu, da so brez pameti, seveda. Na temo drznvraancev pa je komentirala:''Mislim, da jih uporabljajo tudi za praktiko, a oni so modri, saj veš. Precej neumno je, da rečeš da modrost izrabljajo za knjige. Oni so mojstri manipuliranja in popuščanja. Medtem ko si ti misliš, da si na vrhu, najmočnejša, najsposobnejša, so oni nad tabo. Upravljajo s tabo, ti sporočajo kje so sovražniki, da jih ti prekosiš in se ti prilizujejo. Ampak resnica je, da manipulirajo. Precej zapleteni so.'' Je zamišljeno rekla, a se trenutek zatem nasmehnila.
    ''Ampak, pustiva take stvari.'' Ji je namenila enega izmed globokih pogledov in se zopet nasmehnila. ''Pa ti, si boš poiskala koga, ki te bo grel to leto?''



malo bedn post se mi zdi:) moj, ofcourse.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




 Room of Requirement Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Room of Requirement    Room of Requirement Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 2:38 am

meni je kul;)


    "Še vedno prisegam na quidditch. Čeprav mi tudi ples ni slab in kot sem slišala je pri bunkeljnih tudi kar dobro razvit." je dejala, dokler ni glasno vzdihnila od občutka čokolade na svoji koži. Misli so jo za kratek hip odnesle na travnato zelenico, na igrišče za quidditch. Oboževala je občutek, ko se ji je veter zapletel v lase in je tako lahko hitro švigala med obroči. Oboževala je občutek svobode. Pravzaprav se je samo pri igri quidditcha počutila svobodno, stran od krempljev svoje matere. Še enkrat je glasno zavzdihnila in si zaželela tople pomladi, ko bo spet lahko uživala na soncu in na metli. Letos se bo mogoče celo kopala v jezeru, čeprav ji občutek, da je tam notri velikanska sipa ni bil ravno všeč. Takrat se je odločila povprašati Morgan: "Si se kdaj že kopala v jezeru na bradavičarki? Slišala sem, da je zelo osvežujoče v pomladnih mesecih, ampak meni ravno ni prijetno zaradi tiste sipe. Razmišljam pa, da bi letos poizkusila." Zares ne bi bilo prijetno plavati, če bi ti nenadoma sipova lovka ovila nogo. "Nisem ravno za resne zveze. Biti prikljenjen na eno osebo me ne navdaja z lagodnim občutkom. Pravzaprav pa sploh težko verjamem, da se bom kdaj zares zaljubila." je dejala in se pri tem namrdnila. Z ljubeznijo ni imela ravno dobrih izkušenj. Začelo se je že čisto na začetku, med materjo in očetom. Njuna zveza se je klavrno končala in to je bil slab izgled za Ashlynn že na splošno. Ni se hotela vezati na nobenega, saj je menila, da te bližnje osebe lahko najhitreje in jnajmočneje prizadenejo. Zato se je odločila, da ne bo podlegla nobenemu, saj je imela žalosti in bede v življenju še preveč in ni si hotela na glavo nakopati še mulca, ki bi ji nato strl srce. "Slišala sem, da ima Vanity okoli sebe samo dosti gryfondomcem, mogoče pa se motim. Lahko mi govorijo kolikor hočejo, naj ne delam razlik med domovi. Ampak vseeno, gryfondomci se mi zdijo preponosni, preveč obsedeni s svojim pogumom. Saj vem, da jim včasih pride prav ampak kljub temu mi gredo včasih kar pošteno na živce. Ne moreš siliti v nekaj, česar ne moreš dobiti. Vedeti moraš, kje je meja." je še dejala, ter skomignila z rameni. Pomignila je maserju, naj bolj pritisne v predelu lopatic in hrbtenice, saj si je tisti predel med igro quidditcha pretegnila. "Ne pozabi še premišljene inteligentnosti, če bi lahko temu tako rekla. Ne pozabi, da je to ena izmed naših najpomembnejših lastnosti. Ne razglabljamo naokoli da smo pravzaprav tudi inteligentni in inteligentnost izrabimo samo v primernem trenutku, tako da so ljudje lahko kar precej presenečeni." se je namuznila, ko se je spomnila kolikokrat je ta trik že uporabila. Večinoma so imeli čarovniki spolzgadovce samo zaslepljene s tekmovalnostjo, ampak včasih so jih znali presenetiti. "Niso tako zapleteni, če jih znaš prebrati. Čeprav so tako inteligentni, lahko hitro prebereš človeka kdaj samo laže in se prilizuje, ter kdaj misli resno. Samo nekoliko prakse moreš pridobiti." je še sama povedala svoje mnenje. Ne, drznvraancev ni podcenjevala, ampak precenjevala jih pa tudi ni. Hitro si lahko ugotovil, kdaj nosijo masko in kdaj ne. Čeprav so veljali za inteligentne pa spet niso bili tako močno inteligentni, da jim noben nebi bil kos. Ampak Ashlynn se je strinjala, da je pamet lepa vrednota, ki jo je tudi sama cenila. "Nekajkrat sem premišljevala, da bi si koga poiskala, ampak potem vedno znova pristanem na odločnem ne." ji je zopet odgovorila, ter se zazrla vanjo. Njeno razburkano zgodbo z družino ji še ni bila pripravljena zaupati. Pravzaprav tega ni nikomur zaupala in tudi ni kazalo, da se bo v bližnji prihodnosti lahko odprla.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





 Room of Requirement Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Room of Requirement    Room of Requirement Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Room of Requirement
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Fun room
» Common room
» Common room
» Common room
» Common room

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Hogwarts school of Witchcraft and Wizardry :: King's Cross Railway Station :: Compartment-
Pojdi na: